FORGOT YOUR DETAILS?

Koberce

V našem sortimentu shledáte široký výběr  koberců různých barev a materiálů. Koberce splňují veškeré požadavky na moderní podlahovou krytinu dneška. Všechny  materiály od našich dodavatelů splňují evropské normy.

bytové koberce SPOLTEX

Bytové koberce  -  různé druhy, nabízíme v mnoha šířích, které umožňují optimalizovat následnou pokládku ve vašem domě, bytě či kanceláři.

Kusové koberce - vhodné jako moderní doplněk laminátových či PVC podlah. Nabídku naleznete v katalogu.

kusové koberce spoltex

Objektové koberce  - vyrábějí se v celoplošném provedení nebo jako kobercové čtverce.  Tyto podlahové krytiny lze bez problémů instalovat zejména do prostor se zvýšenými požadavky na odolnost a funkčnost, zejména pak do kancelářských budov, chodeb úřadů, kanceláří samotných či frekventovaných zařízení, jako jsou restaurace, bary, herny nebo ubytovací prostory.

Uvažujete o koberci - navštivte naši vzorkovou prodejnu ve Dvoře Králové a vyberte si pro Vás ten nejvhodnější. Pokud budete chtít koberec instalovat, zajistíme Vám pokládku zkušeným odborníkem a koberec Vám dovezeme na místo určení. Pro konzultaci či zaměření prostoru nás můžete kontaktovat na tel. 606 678 343 nebo nám napište  obchod@prodobrounoc.cz  Celkovou nabídku našeho dodavetele firmy SPOLTEX spol. s.r.o. můžete shlédnout zde. SPOLTEX  - jeden z největších dovozců a prodejců podlahových krytin v České republice -  na trhu působí již 25 let.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

TOP