FORGOT YOUR DETAILS?

Laminátové podlahy MEISTER

MEISTER  - lepší výrobky, technologický náskok

Klademe velký důraz na ekologické výrobní postupy a produkty. Inteligentní vícevrstvé složení a nejvyšší standardy výběru surovin a výroby se odrážejí ve vyjímečných vlastnostech našich krytin.

Byli jsme prvními, kdo rozpoznal technologickou převahu třívrstvých krytin na HDF. Hustota námi používaných desek se pohybuje, v závislosti na kolekci, mezi 890-930 kg/m3. Hlavním důvodem pro užívání takto hutných HDF desek je vysoká tvarová a rozměrová stabilita, stabilizace nášlapné vrstvy, nízký tepelný odpor a podstatné snížení kročejového a prostorového hluku. Veškeré podlahové krytiny MEISTER jsou tak vhodné pro použití na povrchy vybavené teplovodními podlahovými systémy. Všechny kolekce našich krytin jsou nositeli ekologického certifikátu Modrý Anděl.

 

Uvažujete o laminátové podlaze Meister ? - navštivte naši vzorkovou prodejnu ve Dvoře Králové a vyberte si pro Vás tu nejvhodnější. Pokud budete chtít podlahu instalovat, zajistíme Vám pokládku zkušeným odborníkem a materiál Vám dovezeme na místo určení. Pro konzultaci či zaměření prostoru nás můžete kontaktovat na tel. 606 678 343 nebo nám napište  obchod@prodobrounoc.cz  Více o podlahách Meister naleznete zde.

TOP