FORGOT YOUR DETAILS?

Plissé žaluzie

Plissé je skládaná látková žaluzie, která zútulní a zateplí Váš domov. Vybírat můžete s mnoha barev a motivů, různých světelných a designových propustností. Plissé látku lze opatřit hliníkovým zátěrem, který v horkých letních dnech nepropustí tolik tepla do místností a  zároveň je zatemní. V nabídce také naleznete i látky s perleťovými zátěry s vysokým odrazem dopadajícího světla.

V porovnání s klasickou horizontální žaluzií je plissé ojedinělé tím, že si můžete nastavit intenzitu stínění současně stažením nebo vytažením horního i dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh libovolné výšky. Doporučujeme také speciální provedení  se dvěmi látkami, kterými si změníte zatemnění  a vzhled interiéru dle okamžité potřeby. Tradičně plní interiérové žaluzie stínící funkci, v dnešním pojetí jsou také navíc moderním doplňkem oken a slouží k designovému dořešení vašeho interiéru. Plissé žaluzie jsou v dnešní době ceněny i pro svou schopnost uspořit energii.

Zabýváme se prodejem a montáží kvalitních plissé žaluzií od firmy ISOTRA ČR.

Navštivte naši vzorkovnu ve Dvoře Králové a nechte si odborně poradit. Případně nás můžete kontaktovat na tel. 606 678 343 nebo na obchod@prodobrounoc.cz

TOP