FORGOT YOUR DETAILS?

PVC vinyl

PVC S Vinyl se vyznačuje velmi dobrými užitnými vlastnostmi, příznivou cenou, jednoduchou údržbou a širokým výběrem šíří,  což optimalizuje náklady při instalaci.

V nabídce jsou atraktivní  přírodní dekory dřeva a dlažby. V našem obchodě najdete vše, co potřebujete pro vybavení Vašeho interiéru.

PVC spoltex

PVC s vysokou nášlapnou vrstvou do více namáhaných prostor  - kuchyně, obývací pokoje

PVC na filcu pro více komfortu - měkčí došlap

PVC do méně namáhaných prostor - pokoje pro hosty

PVC odolné vůči kolečkům - pracovny, kanceláře, veřejné prostory.

Popularita PVC vinylu stoupá také díky ekologické stránce. vyrábí se technologií bez použití ftalátů. Vzniká tak odolný, na údržbu nenáročný materiál, který je ohleduplný k našemu zdraví a zároveň šetrný k životnímu prostředí.

Uvažujete o linu ? Navštivte naši vzorkovou prodejnu ve Dvoře Králové a vyberte si pro Vás ten nejvhodnější. Pokud budete chtít PVC instalovat, zajistíme Vám pokládku zkušeným odborníkem a zboží Vám dovezeme na místo určení. Pro konzultaci či zaměření prostoru nás můžete kontaktovat na tel. 606 678 343 nebo nám napište  obchod@prodobrounoc.cz  Celkovou nabídku našeho dodavetele firmy SPOLTEX spol. s.r.o. můžete shlédnout zde. SPOLTEX - jeden z největších dovozců a prodejců podlahových krytin v České republice -  na trhu působí již 25 let.

TOP