FORGOT YOUR DETAILS?

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou praktickým a nezbytným doplňkem každé domácnosti nebo kanceláře. Instalace sítě proti hmyzu Vám umožní větrání dle Vašich potřeb ve dne i v noci. Sítě dodáváme do oken a dveří.

                                Pevné sít proti hmyzu

Zásadní výhodou tohoto typu sítí proti hmyzu je nižší pořizovací cena. Pevné sítě proti hmyzu jsou určeny pro použití v místech, kde není potřeba přístupu na parapet. Síťky jsou přichyceny na okenní rám buď otočnými kličkami (obrtlíky) přišroubovanými do okenního rámu, nebo otočnými háčky se kterými není nutné vrtání do okna.

 

 

 

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu jsou komfortní ochranou interiéru před nepříjemným hmyzem. Komfortní tím, že síťka umožňuje volný přístup k vnějším částem okna. Síť se u tohoto typu navíjí na hřídel uloženou v hliníkovém boxu (horizontálním, vertikálním). Ovládání tohoto typu sítí proti hmyzu je zabezpečeno pomocí speciální pružinové hřídele, který umožňuje nastavení navíjecí síly.

 

 

 

                                Plisé sítě proti hmyzu

Skládané sítě proti hmyzu neboli plisé mají tu výhodu, že jimi lze vybavit i extrémně velké okenní otvory. Skládaná (plisovaná) síťovina má velmi elegantní a odlehčený vzhled, navíc vykazuje maximální odolnost při vysoké frekvenci užívání. Výhodou plisé sítí proti hmyzu je dlouhá životnost a snadná obsluha, zejména proto, že nemají žádný napínací mechanismus.

 

 

Navštivte naši vzorkovnu ve Dvoře Králové a nechte si odborně poradit. Případně můžete kontaktovat technika na tel. 606 678 343 nebo na obchod@prodobrounoc.cz

TOP