FORGOT YOUR DETAILS?

Ocelovo-dřevěné vhodové dveře

Dokonalost dveří Disting vytváří mnoho prvků. Každý z těchto prvků byl důkladně promyšlen a přizpůsoben dalším elementům, což se odráží v komfortu při každodenním používání a absenci problémů. S hrdostí prezentujeme tajemství jejich harmonie.

 

  • Nejdůležitější přednosti

Ocelovo-dřevěné dveře značky Disting představují inovaci na polském trhu. Jsou vytvořeny na základě zkušeností zákazníků, kteří otevřeně upozorňovali na nedostatky dřevěných i ocelových dveří.

Dřevěné dveře měly tendence k deformaci a vyžadovaly odpovídající, nezřídka problematickou péči. Ocelové dveře promrzaly, vzlínala na nich vlhkost, která po určité době vedla ke vzniku plísní. Vady tkvěly rovněž v zárubni ze subtilního plechu, která způsobovala problémy při montáži a odpovídajícím dopasování. Také samostatně upevňovaný práh nezajišťoval těsnost.

V průběhu analýzy této situace jsme se rozhodli vytvořit ideální dveře - takové, které by si každý pracovník naší firmy bez váhání instaloval ve vlastním domě. Výsledkem mnoha řešení a nezávislých testů se staly právě dveře Disting. Dnes představují souhrn nejlepších dostupných řešení. Jsou to dokonalé dveře, na jejichž výrobu jsme skutečně pyšní. Proč se vyplatí si je vybrat?

  • Nedostatky oceli jsou nahrazovány přednostmi dřeva, nedostatky dřeva - přednostmi oceli. Výsledkem jsou dveře s křídlem odolným proti vypáčení, s pevnou konstrukcí a dokonalou tepelnou izolací.
  • Jejich křídlo, zárubně a práh jsou spolu spojeny, díky čemuž představují jeden ideálně sestavený celek. Co je nejdůležitější - takovým celkem zůstanou po mnoho desetiletí!
  • Mají závěsy, které lze regulovat ve třech úrovních bez snímání křídla. To je záruka ideálního dopasování dveří.
  • Díky vysoké kvalitě, dýze imitující dřevo jsou jednoduše krásné! Velký výběr zdobných drážek, barev, rámů a okenních výplní vám umožňuje vybrat si dveře podle vašeho vkusu.
  • Nezávislé testy potvrdily, že dveře splňují řadu norem: třída 4 (nejlepší) vzduchové propustnosti; součinitel prostupu tepla se rovná 1,1 W/m2k pro plné dveře a 1,2 W/m2k pro prosklené dveře s plochou prosklení 0,1 m2; třída 4A pro vodotěsnost. Dveře mají také značku CE v souladu s normou EN 14351-1+A1:2010.

 

 

Navštivte obchod ve Dvoře Králové a nechte si odborně poradit. Případně nás můžete kontaktovat na tel. 606 678 343, 777 094 440 nebo na obchod@prodobrounoc.cz

TOP