FORGOT YOUR DETAILS?

Vinyl

Vinylové lepené podlahy Vám  poskytnou ideální uživatelské vlastnosti. Dokonale imitují dřevo, kámen, dlažbu, textil či abstraktní vzory.  Jsou extrémně stabilní, velmi jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují. Předností je také odolnost vůči vlhku a poškrábání.

expona domectic Grey Ash 5962

Vinylové podlahy se lepí k podkladu nebo můžete zvolit jednodušší plovoucí tzv. click systém. Vinyl je vhodný i pro podlahové vytápění.

Uvažujete o vinylové podlaze - navštivte naši vzorkovou prodejnu ve Dvoře Králové a vyberte si pro Vás tu nejvhodnější. Naši pracovníci Vám rádi poradí při výběru. Samozřejmostí je zajištění položení podlahy v rámci regionu. Podlahářské práce včetně případné úpravy podkladu, tzv. stěrkování provádí podlaháři či odborné podlahářské firmy. Pro konzultaci či zaměření prostoru nás můžete kontaktovat na tel. 606 678 343 nebo nám napište  obchod@prodobrounoc.cz  Celkovou nabídku našeho dodavetele firmy BRASED EUROTEXTIL CZ, spol. s r.o. můžete shlédnout zde.

BRASED EUROTEXTIL CZ je jeden z největších dovozců a prodejců podlahových krytin v České republice -  na trhu působí více jak 20 let.

TOP